powered by Agones.gr - livescore

Τρίτη 21 Σεπτεμβρίου 2010

ΕΙΔΙΚΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΣΤΟ REAL MADRID - ESPANYOL...!!!

Καλησπέρα σας! Καλά μας πήγε το ποντάρισμα της προηγούμενης φοράς, καθώς το over που είχαμε επιλέξει στο αγώνα Σάο Πάολο-Ιντερνασιονάλ επαληθεύτηκε σχετικά εύκολα, από το πρώτο κιόλας ημίχρονο. Απόψε, θα ασχοληθούμε με τον αγώνα Ρεάλ Μαδρίτης - Εσπανιόλ. Η βασίλισσα, την προηγούμενη αγωνιστική,πέρασε δύσκολα από την έδρα της Σοσιεδάδ,  (Σοσιεδάδ - Ρεάλ Μαδρίτης: 1-2) και σήμερα τίθεται αντιμέτωπη με την πάντα υπολογίσιμη Εσπανιόλ, η οποία στον τελευταίο της αγώνα κέρδισε την Αλμερία εντός έδρας.(Εσπανιόλ - Αλμερία: 1-0). Η Ρεάλ ψάχνει μια επιβλητική εμφάνιση στο γήπεδό της, και πιστεύω πως από το πρώτο λεπτό θα πιέσει, κυνηγώντας μια νίκη με πολλά γκολ. Η Εσπανιόλ περνάει παραδοσιακά δύσκολα βράδια στο Σαντιάγκο Μπερναμπέου και θεωρώ πως άλλο ένα τέτοιο βράδυ θα είναι και το αποψινό. Το επιθετικό παιχνίδι που αναμένω από πλευράς της ομάδας του Μουρίνιο, σε συνάρτηση με τα παραπάνω, με κάνει να καταλήγω στο παρακάτω ποντάρισμα: