powered by Agones.gr - livescore

Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2010

CAGLIARI - INTER...

Καλημέρα σε όλους τους φίλους! Αν είναι ποτέ δυνατόν... Για το απόλυτο θα πηγαίναμε ακόμα μια φορά τη χθεσινή ημέρα, αλλά η Milan αποφάσισε να κλειδώσει τη νίκη της στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων (94') και με ένα γκολ του Robinho έκανε το 3-1, στέλνοντάς μας έτσι στον κουβά, πραγματικά στο παρά ένα!!! Πραγματικά αδιανόητο!!! Στο άλλο παιχνίδι που είχαμε προτείνει, η AIK κέρδισε εύκολα με 2-0 την Gefle, παραμένοντας έτσι ζωντανή στη μάχη του υποβιβασμού. Τέλος, τα συγχαρητήριά μου στον CaptaiN για το 2/2 τη χθεσινή μέρα, μιας και επαληθεύτηκαν και οι δύο επιλογές του, τόσο από το τένις, όσο και από το Malaga - Real Madrid πολύ εύκολα. Πάντα τέτοια!!! Για σήμερα, Κυριακή, το βασικό ποντάρισμά μας θα είναι ανάλογο με το χθεσινό, αλλά αυτή τη φορά με την έτερη ομάδα του Μιλάνου, την Inter. Έδρα που παραδοσιακά δυσκολεύονται οι Nerazzurri, τα τελευταία χρόνια, σε συνδυασμό με το μεσοβδόμαδο παιχνίδι για το Champions League, με κάνουν να καταλήγω στο εξής ποντάρισμα:

CAGLIARI - INTER

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: 2-3 GOALS   Bet365 1.95

VALUE FOR MONEY

ΣΚΟΡΕΡ (Any time): SAMUEL ETO'O   Bet365 2.20
(Μοναδικός προωθημένος στην αντίπαλη περιοχή θα είναι ο Καμερουνέζος άσσος, μετά τις απουσίες των Milito και Pandev (?), στον οποίο σίγουρα θα παρουσιαστούν αρκετές ευκαιρίες για να πετύχει κάποιο τέρμα)