powered by Agones.gr - livescore

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2011

ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ TORINO...!!!

Καλησπέρα σε όλους! Αν είναι δυνατόν το πως χάθηκε η χθεσινή μας επιλογή. Με το 3-0 να γίνεται στο 87ο λεπτό και το 4-0 στο 89ο λεπτό. Αυτά είναι τα τρελά, που ενώ πιστεύεις πως είσαι 99% στο ταμείο, πραγματικά την τελευταία στιγμή γίνονται αδιανόητα πράγματα και χάνεται το ποντάρισμα. Συνεχίζουμε σήμερα Σάββατο με Ιταλία και δεύτερη κατηγορία. ''Επιτέλους νίκη'' το σύνθημα όλων στην τοπική ομάδα του Τορίνο, αφού το 2011 παραμένει ακόμα χωρίς να έχει ροζ φύλλο αγώνα! Ακριβώς στην ίδια βαθμολογική κατάσταση οι δύο ομάδες, με τη φιλοξενούμενη Pescara να έχει ένα λιγότερο παιχνίδι. Ήττα για την Torino την προηγούμενη αγωνιστική (1-0), εκτός έδρας με αντίπαλο τη Novara, αν και ήταν καλύτερη σε όλο το παιχνίδι. Από την άλλη η Pescara στάθηκε αρκετά τυχερή στην έδρα της με αντίπαλο τη Varese, αφού έφυγε με τους τρεις βαθμούς της νίκης με ένα ανύπαρκτο πέναλτι. Αρκετές και σημαντικές οι απουσίες για τους φιλοξενούμενους σε όλες τις γραμμές καθιστούν ακόμα δυσκολότερο το έργο τους. Μπορεί και πρέπει να πάρει την πρώτη της νίκη για το 2011 η Torino και θα την εμπιστευτούμε.