powered by Agones.gr - livescore

Τετάρτη 27 Ιουλίου 2011

ODENSE - PANATHINAIKOS!

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους! Με τέρμα που σημειώθηκε στις καθυστερήσεις του δευτέρου ημιχρόνου στο τελευταίο παιχνίδι της Avai, χάλασε το σύνολο τερμάτων ''2-3'' αρκετά άτυχα. Συνεχίζουμε στο ίδιο ποντάρισμα και απόψε το βράδυ με διπλασιασμό του αρχικού μας ποσού που είχαμε στοιχηματίσει τελευταία. Χθες πέρασε η βασική εκτίμηση του φίλου Caesar από Βραζιλία. Συνεχίζουμε με προκριματικά Champions League σήμερα και τον αγώνα της Odense με τον Παναθηναϊκό.

Στο ''TRE-FOR Park'' του Οντένσε ξεκινάει απόψε ο Παναθηναϊκός τις ευρωπαϊκές του υποχρεώσεις. Αρκετά άπειρη η ομάδα από τη Δανία σε τέτοιου είδους παιχνίδια εν συγκρίσει με τον Παναθηναϊκό. Παρ' όλα αυτά, δείχνει πιο έτοιμη, αφού έχει ξεκινήσει ήδη το εγχώριο πρωτάθλημα. Από την άλλη, στο στρατόπεδο του Παναθηναϊκού επικρατεί συγκρατημένη αισιοδοξία για την πρόκριση στα play-offs στις 16-17 Αυγούστου. Παρ' όλο που ο Jesualdo Ferreira τονίζει σε δηλώσεις του πως δεν θα κατέβει με αμυντικό πλάνο η ομάδα του και θα κυνηγήσει το εκτός έδρας γκολ, αναμένω αρκετά σφιχτό παιχνίδι. Η ισοπαλία στο ημίχρονο θα είναι η επιλογή μου για ποντάρισμα.