powered by Agones.gr - livescore

Πέμπτη 29 Σεπτεμβρίου 2011

ΕΙΔΙΚΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΓΙΑ TOTTENHAM!

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους! 3/3 εκτιμήσεις για χθες! Όπως άλλες φορές που χάνονται πονταρίσματα, στέκομαι στον παράγοντα ατυχία, έτσι και για χθες με 3/3 σωστές εκτιμήσεις θα μιλήσω για τύχη, αφού τόσο στο παιχνίδι του Ολυμπιακού με την Arsenal, παρουσιάστηκαν αρκετές ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο για να σπάσει το 2-3 γκολ, όσο και στο παιχνίδι της Barcelona με την BATE Borisov, αν και έληξε με 0-5 υπέρ των ''Καταλανών'', ο David Villa κατάφερε να πετύχει γκολ στο 90ο λεπτό της αναμέτρησης, ύστερα από τραγικό λάθος στην άμυνα των γηπεδούχων. Ανεξαρτήτως βέβαια τον τρόπο, η κατάληξη μας αποζημίωσε! Συνεχίζουμε σήμερα, Πέμπτη, με ειδικό ποντάρισμα από Europa League. Πάμε να δούμε, λοιπόν, σε τι ακριβώς αναφερόμαστε:

Στο White Hart Lane απόψε η προσοχή μας στοιχηματικά. Η Tottenham υποδέχεται στην έδρα της την ιρλανδική Shamrock Rovers. Η διαφορά δυναμικότητας μεταξύ των δύο ομάδων απερίγραπτη! Την 1η αγωνιστική η Shamrock ηττήθηκε με 0-3 στην έδρα της από τη Rubin Kazan, δείχνοντας να μην μπορεί να αντεπεξέλθει στο βάρος ευρωπαϊκού παιχνιδιού. Από την άλλη, η Tottenham, έμεινε στο 0-0 με τον ΠΑΟΚ στη Θεσσαλονίκη, αν και άξιζε την ήττα, βάσει εικόνας των δύο ομάδων. Χαοτική διαφορά στις δύο ομάδες απόψε, ακόμα και με τα ''δεύτερα'' να αγωνιστούν οι γηπεδούχοι. Νίκη και μάλιστα ευρεία λέει η λογική, υπέρ της Tottenham. Επιλογή μας για ποντάρισμα, το να κερδίσουν οι γηπεδούχοι και τα δύο ημίχρονα, που το βρίσκουμε σε πολύ καλή απόδοση.