powered by Agones.gr - livescore

Τρίτη 3 Απριλίου 2012

ΔΥΑΔΑ CHAMPIONS LEAGUE!

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους! Ακόμα μια επιτυχημένη μέρα χθες, με το 2/2 να το καταδεικνύει. Επαναληπτικοί προημιτελικοί απόψε για το Champions League, με τα βασικά πονταρίσματα του 1X2 να είναι εξευτελιστικά βάσει αποδόσεων. Ψάχνουμε, λοιπόν, ειδικά στοιχήματα και στους δύο αγώνες με συγκεκριμένο σκεπτικό.

Ξεκινώντας από το παιχνίδι της Bayern με τη Marseille, όπου η πρόκριση έχει σχεδόν κριθεί από το πρώτο παιχνίδι, αναμένουμε σχετικά προσεκτικό παιχνίδι από πλευρά γηπεδούχων στο πρώτο σαρανταπεντάλεπτο. Πολλοί είναι αυτοί που περιμένουν από τους Βαυαρούς να κάνουν πάρτι απόψε, αλλά με το 0-2 παρακαταθήκη από το πρώτο παιχνίδι, με τυχόν γρήγορο τέρμα από τη γαλλική ομάδα πιθανόν να μπορέσουν να έρθουν όλα τούμπα στο τέλος από τη Marseille που δεν έχει τίποτα να χάσει. Το under 1.5 goal για την Bayern στο πρώτο ημίχρονο φαντάζει καλή επιλογή. Αν είναι να φορτσάρουν θα το κάνουν στην επανάληψη οι Βαυαροί. Στο έτερο παιχνίδι ποντάρουμε στην επιλογή των περισσοτέρων τερμάτων στην επανάληψη. Όσο μπορεί να κρατήσει το μηδέν η Milan θα το κάνει στο πρώτο ημίχρονο. Στην επανάληψη αναμένω ίσως και γκολ εκατέρωθεν και από τις δύο ομάδες. Το 1.95 των περισσοτέρων τερμάτων στο δεύτερο ημίχρονο δείχνει καλή επιλογή και θα το εμπιστευτούμε.