powered by Agones.gr - livescore

Παρασκευή 18 Ιουνίου 2010

ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΛΙΑ - ΑΛΓΕΡΙΑ...

Καλησπέρα σε όλους. Τα κατάφερε χθες η εθνική μας απέναντι στη Νιγηρία, αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ παίρνοντας έτσι την πρώτη της νίκη στο παγκόσμιο κύπελλο!! Πολλά συγχαρητήρια σε όλους, ελπίζοντας τώρα στην πρόκριση στο τελευταίο παιχνίδι με την Αργεντινή την επόμενη εβδομάδα. Τρίτο κατά σειρά παιχνίδι για σήμερα, αυτό της Αγγλίας με την Αλγερία, αφού προηγήθηκαν νωρίς το παιχνίδι της Γερμανίας με τη Σερβία (0-1), που δεν έκανε τη χάρη στο φίλο TsiRi να έρθει 2-3 γκολ, αν και υπήρχαν πολλές ευκαιρίες να πραγματοποιηθεί και το απογευματινό, μεταξύ της Σλοβενίας με τις Η.Π.Α, στο οποίο αν και προηγήθηκαν με 2-0 οι Σλοβένοι στο πρώτο ημίχρονο, κατάφεραν στην επανάληψη να ισοφαριστούν σε 2-2, που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα. Για το βραδινό παιχνίδι έχουμε επιλέξει να ποντάρουμε σε ειδικά στοιχήματα με αρκετά καλές αποδόσεις. Πάμε να τα δούμε:

ΑΓΓΛΙΑ - ΑΓΓΕΡΙΑ: Δεύτερο παιχνίδι για την ομάδα του Fabio Capello, η οποία θα βρεθεί αντιμέτωπη με το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της Αλγερίας στο Cape Town. Πολύ σημαντικό παιχνίδι για την ομάδα της Αγγλίας, μιας και στις δύο τελευταίες αγωνιστικές θέλουν να κάνουν το 2/2, έτσι ώστε τόσο να περάσουν στην επόμενη φάση, όσο και να τερματίσουν στην πρώτη θέση του ομίλου. Στην πρώτη αγωνιστική, μετά το πολύ γρήγορο προβάδισμα με τον Steven Gerrard, μόλις στο 4ο λεπτό της αναμέτρησης με τις Η.Π.Α, κατάφεραν να ισοφαριστούν σε 1-1, πριν την ανάπαυλα του ημιχρόνου, μετά από ολέθριο λάθος του τερματοφύλακα Green, που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα. Μη αναμενόμενο ξεκίνημα, λοιπόν, για την ομάδα της Αγγλίας και η νίκη απόψε απέναντι στους αδύναμους Αλγερινούς κρίνεται απαραίτητη. ΕΚΤΙΜΗΣΗ: 1 ΗΜΙΧΡΟΝΟ / 1 ΤΕΛΙΚΟ (Bet365 1.66)

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: ΑΓΓΛΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΗΜΙΧΡΟΝΑ (Bet365 2.37)
ΕΚΤΙΜΗΣΗ: ΑΓΓΛΙΑ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ ΠΕΝΑΛΤΙ (Bet365 5.00)
ΕΚΤΙΜΗΣΗ: ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ROONEY (Bet365 4.00)
ΕΚΤΙΜΗΣΗ: ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ Ο LAMPARD (Bet365 2.75)
ΕΚΤΙΜΗΣΗ: ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ 3-0 (Sportingbet 7.00)