powered by Agones.gr - livescore

Τρίτη 5 Αυγούστου 2014

ΜΠΟΡΕΙ ΤΗ ΝΙΚΗ ΑΠΟΨΕ Ο ΠΑΟ!

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Επιστροφή στη δράση μετά από αρκετό καιρό με παιχνίδι προκριματικών Champions League. Ένα παιχνίδι έχω ξεχωρίσει για σήμερα καθώς ο μεγαλύτερος όγκος παιχνιδιών είναι αύριο.

Στη Λεωφόρο ο Παναθηναϊκός υποδέχεται τους Βέλγους της Σταντάρ Λιέγης στον επαναληπτικό του 0-0. Όπως φάνηκε και στον πρώτο αγώνα οι πράσινοι είναι ανώτερη ομάδα των αποδυναμωμένων, σε σχέση με πέρυσι, Βέλγων και σήμερα θα έχουν τον πρώτο λόγο για τη νίκη. Η Λεωφόρος θα βράζει, η ομάδα θα μπει στον αγωνιστικό χώρο με ενθουσιασμό και ενέργεια, πιέζοντας ψηλά την άμυνα των φιλοξενούμενων από το πρώτο λεπτό. Ο άσσος του 2.06 έχει τρομερή αξία και με βάση την εικόνα των δύο ομάδων στον πρώτο αγώνα ο Παναθηναϊκός έδειξε πιο έτοιμος και μάλλον θα πάρει την πρόκριση για τον τελευταίο γύρο των προκριματικών. Αξία βεβαίως έχει τόσο το 2-3 σύνολο γκολ όσο και ο 1 & under 3.5 goals στο 2.45 αφού δεν βλέπω τους πράσινους να διασύρουν τους Βέλγους. Παρ' όλα αυτά θα παραμείνω στην αρχική μου σκέψη και θα πάρω τον απλό άσσο στο βασικό μου δελτίο και παραλλαγές αυτού στα υπόλοιπα.

Εύχομαι να ξεκινήσει με το δεξί η μετα-Μουντιαλική στοιχηματική περίοδος. Καλή τύχη σε ό,τι επιλέξετε!