powered by Agones.gr - livescore

Τρίτη 13 Μαρτίου 2012

CHAMPIONS LEAGUE!

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους! Επιστροφή Champions League με το δεύτερο γύρο των επαναληπτικών της φάσης των 16. Η Bayern υποδέχεται τη Βασιλεία στην Allianz Arena, στον επαναληπτικό του 1-0 της Βασιλείας. Φουριόζα έρχεται η γερμανική ομάδα από το εγχώριο πρωτάθλημα, αφού όχι απλά επαλήθευσε το over που μας πλήρωσε, αλλά φάνηκε ασταμάτητη, με το 7-1 εναντίον της Hoffenheim να το καταδεικνύει σαφέστατα. Πολύ δυνατά αναμένω να μπει στο παιχνίδι η Bayern, ψάχνοντας κάποιο γρήγορο τέρμα, μιας και το κατά της σκορ της Ελβετίας δεν της αφήνει περιθώρια για κάτι αντίθετο. Πιστεύω πως αυτή που θα περάσει στην επόμενη φάση θα είναι η ομάδα του Jupp Heynckes και μάλιστα διασκεδάζοντας τους φίλους της που θα έχουν γεμίσει την Allianz Arena. Σημείωση τέρματος από την Bayern πριν το 28ο λεπτό θα ήταν μια καλή, εναλλακτική επιλογή στοιχηματισμού. Εμείς κρατάμε τον άσσο από ημίχρονο στο 1.57, αφού μας καλύπτει η απόδοση. Στο έτερο παιχνίδι μεταξύ της Inter και της Marseille, οι Ιταλοί, θα προσπαθήσουν να ανατρέψουν το εις βάρος τους σκορ του πρώτου παιχνιδιού (1-0). Με την ισοπαλία στο ημίχρονο θα πάω εδώ, αφού αναμένω προσεκτικό παιχνίδι και από τις δύο ομάδες, με την πρόκριση να κρίνεται στην επανάληψη.