powered by Agones.gr - livescore

Τετάρτη 18 Απριλίου 2012

ΞΕΣΠΑΕΙ Ο ΠΑΟΚ!

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους και Χρόνια Πολλά! Συγχαρητήρια στον φίλο TsiRi για τις χθεσινές του επιτυχημένες εκτιμήσεις. Ελπίζουμε και σήμερα για ανάλογη συνέχεια! Δύο ειδικά πονταρίσματα έχουμε επιλέξει από Super Legue, που δείχνουν αρκετά δυνατά.

Ξεκινάμε από τον αγώνα του ΠΑΟΚ με τη Δόξα Δράμας. Μετά από δύο σερί αρνητικά αποτελέσματα η ομάδα της Θεσσαλονίκης θα επιστρέψει απόψε στις νίκες. Ποντάρουμε στα πολλά τέρματα στο συγκεκριμένο παιχνίδι, μιας και αναμένουμε να ξεσπάει ο ΠΑΟΚ απέναντι σε μια ομάδα που ήδη σκέφτεται την επόμενη χρονιά της στη Football League. Κλείνουμε με την ισοπαλία στο ημίχρονο στο παιχνίδι της Κέρκυρας με τον ΟΦΗ στο 2.25. Μονόπλευρο το ενδιαφέρον, δεν αντιλέγω, αλλά ας γίνει ο άσσος που τον ''χρειάζεται'' αρκετός κόσμος στην επανάληψη του δευτέρου ημιχρόνου. Μπορεί το 0-0 ο ΟΦΗ στο πρώτο σαρανταπεντάλεπτο.